509 125 958

kolonie i zimowiska pod szczytami gór

Polskie Tatry to jedne z najlepszych miejsc do spędzenia wolnego czasu dla dzieci i młodzieży. To tutaj można wypocząć w sposób aktywny, odwiedzając przy tym cudowne miejsca, które zarówno latem, jak i  zimą odkrywają swoje zupełnie inne oblicza i uroki. Bardzo atrakcyjny program, który proponujemy nie pozwoli ani przez chwilę nudzić się naszym Kolonistom, czyniąc cały pobyt jedną wielką przygodą.

Plan wypoczynku skonstruowany jest w taki sposób, aby łączył w sobie trzy walory: poznanie, aktywność i rekreację. 

250121770_1222680328143907_4985238282271070584_n


POZNANIE


Podczas naszych turnusów zaprosimy Kolonistów na wiele wycieczek. Jedne z nich to związane z Podhalem spacery po najpiękniejszych tatrzańskich dolinach,  podczas innych  zabierzemy Was do Krakowa, w Pieniny, czy na Słowację. Najważniejszym dla nas jest, aby podczas każdej 

z naszych wypraw towarzyszył Wam wykwalifikowany przewodnik, który oprócz posiadanej wiedzy ma umiejętność przekazania jej w lekki, przyjemny i ciekawy sposób. Wieloletnie doświadczenie w pracy w tym regionie Polski pozwala nam zaproponować najlepszych przewodników, którzy przygotują program wycieczek tak, by dostarczyły Wam one niezapomnianych wrażeń.


AKTYWNOŚĆ

To słowo jest dla nas kluczowe. Chcemy zaproponować Wam atrakcje, które pozwolą każdemu na aktywność przynoszącą poczucie zadowolenia, czasem przy pewnym wysiłku, lecz zawsze w akceptowalnym i pożądanym przez niego samego stopniu. Wszystkie formy ruchu, 
z pieszymi wycieczkami na czele, zaplanowane zostały w taki sposób, aby każdy z uczestników mógł wziąć w nich udział. Priorytetem jest ruch. Bez niego nie ma przygody, a to przygody właśnie zapamiętujemy najdłużej. 

REKREACJA

Nie zapominamy również o relaksie. Zabierzemy Was na baseny termalne, skorzystamy z wyciągów i kolejek górskich. 
Zaprosimy Was na przejażdżkę bryczkami, a kiedy spadnie śnieg zorganizujemy kulig. Weźmiecie udział w ogniskach i góralskich wieczorkach.


Na wypoczynek proponujemy jedynie ośrodki wcześniej przez nas sprawdzone, których lokalizacja i poziom zakwaterowania jest wysoki. 

Dużą wagę przywiązujemy do tego, aby serwowane posiłki były bardzo smaczne i zdrowe.

Gorąco zachęcamy do zapoznania się z naszymi ofertami. Jesteśmy przekonani, że pobyt na koloniach i zimowiskach dla dzieci i młodzieży to wspaniała forma wypoczynku i rekreacji.


WSPOMNIENIA Z TATr - BLOG
OFERTA