509 125 958

Wypoczynek dla aktywnych seniorów

Inwestycja w podróże to inwestycja w siebie” – te słowa przyświecają realizacji Wypoczynku dla Aktywnych Seniorów, który od roku 2021 r. stał się kolejną formą działalności Towarzystwa „Nasze Szwederowo”
z Bydgoszczy.

Przez ostatnie lata, organizując wypoczynek dla dzieci i młodzieży, dostawaliśmy liczne sygnały o potrzebie organizacji podobnych form spędzenia wolnego czasu, skierowanych tym razem do odbiorców
w wieku senioralnym. Wyszliśmy z założenia, że oczekują Państwo rzetelnej
i bogatej oferty, której najważniejszym punktem będzie bardzo atrakcyjny program wypoczynku. Z zasady ma on łączyć w sobie trzy walory: poznanie, aktywność i rekreację.

Miejscem, które umożliwia taką formę wypoczynku są bez wątpienia polskie Tatry. To tutaj tradycja, zwyczaje i kultura przyciągają równie mocno, jak zachwycające widoki podczas wędrówek górskimi szlakami.

To również tutaj można cieszyć się wypoczynkiem korzystając z licznych atrakcji, od przynoszących relaks basenów termalnych po kuligi.

249190577_1025670374895262_6891672062988654030_n


POZNANIE


Podczas naszych turnusów zaprosimy Państwa na wiele wycieczek. Jedne z nich to związane z Podhalem spacery po najpiękniejszych tatrzańskich dolinach,  podczas innych  zabierzemy Państwa do Krakowa, w Pieniny, czy na Słowację. 

Najważniejszym dla nas jest, aby podczas każdej z naszych wypraw towarzyszył Państwu wykwalifikowany przewodnik, który oprócz posiadanej wiedzy ma umiejętność przekazania jej w lekki, przyjemny i ciekawy sposób. Wieloletnie doświadczenie w pracy w tym regionie Polski pozwala nam zaproponować najlepszych przewodników, którzy przygotują program wycieczki tak, by stała się niezapomnianą przygodą.

AKTYWNOŚĆ

To słowo jest dla nas kluczowe. I nie chodzi tu o proponowanie Państwu atrakcji, które przez poziom wysiłku, jaki wymuszają, przestają sprawiać przyjemność. Podstawowym założeniem jest, aby pobyt na turnusie pozwolił każdemu na aktywność, która da mu poczucie zadowolenia, czasem przy pewnym wysiłku, lecz zawsze w akceptowalnym i pożądanym przez niego samego stopniu. Wszystkie formy ruchu,
z pieszymi wycieczkami na czele, zaplanowane zostały w taki sposób, aby każdy z uczestników mógł wziąć w nich udział. Program, który przygotowujemy skonstruowany został z myślą o seniorach, zatem nie należy obawiać się tu trudności, które uniemożliwią czerpanie przyjemności z pobytu osobie w wieku 60+. Priorytetem jest jednak ruch. Bez niego nie ma przygody, a to przygody właśnie zapamiętujemy najdłużej.

REKREACJA


Nie zapominamy również o relaksie. Zabierzemy Państwa na baseny termalne, skorzystamy z wyciągów i kolejek górskich,
Zaprosimy Państwa 
na przejażdżkę bryczkami, a kiedy spadnie śnieg zorganizujemy kulig. Weźmiecie udział w ogniskach, wieczorkach góralskich z tańcami i zabawą oraz w dancingach.

Wiemy doskonale, że oczekujecie Państwo dobrej organizacji. Właśnie dlatego podczas każdego turnusu do Waszej dyspozycji pozostaje dwóch rezydentów, którzy biorą udział we wszystkich zorganizowanych atrakcjach i udzielają pełnych informacji dotyczących wakacji.

Na wypoczynek proponujemy Państwu ośrodki wcześniej przez nas sprawdzone, których lokalizacja i poziom zakwaterowania jest wysoki.
Dużą wagę przywiązujemy do tego, aby serwowane Państwu posiłki były bardzo smaczne, byście i kuchnię wspominali po czasie z uznaniem,

Gorąco zachęcamy do zapoznania się z naszymi ofertami. Jesteśmy przekonani, że pobyt na Wypoczynku dla Aktywnych Seniorów to forma rekreacji, której oczekują nawet doświadczeni turyści.

WSPOMNIENIA Z TaTr - blog
OFERTA

Państwa opinie są dla nas bardzo cenne:

Chciałam podzielić się swoimi wspomnieniami z Turnusu dla Aktywnych Seniorów. Nie jestem co prawda fanką muzyki góralskiej, ale melodia 'Hej bystra woda, bystra wodziczka.... "prześladowała" mnie po powrocie przez kilka dni do tego stopnia, że wydrukowałam sobie cały tekst, bo wcześniej znałam tylko dwa pierwsze wersy. I nie tylko ta melodia pozostała mi w pamięci, ale wiele innych wspaniałych wspomnień. Był to nasz pierwszy tak długi pobyt poza domem, ale nie żałuję ani jednej godziny. Dzięki ogromnemu zaangażowaniu Pana , Pani Justyny i Pani Weroniki cały pobyt był doskonale zorganizowany, a przepływ informacji bez zarzutu. Czuliśmy się bardzo "zaopiekowani" i dlatego atmosfera w grupie była przyjazna mimo, że nie znaliśmy wcześniej innych uczestników. Mieliśmy możliwość skorzystania z wielu atrakcyjnych wycieczek i wyjazdów doskonale zaplanowanych, gdzie wartością dodaną byli przewodnicy w osobach Pani Anety Dziedzic-Lis (Kraków) i niestrudzonego Pana Tadeusza. Oprócz ogromnej wiedzy, przewodnicy ci mieli dar przekazywania jej nie w formie suchych faktów, ale w sposób lekki, okraszony dużą dawką humoru. Po trudach wędrówek regenerowaliśmy siły w przytulnych pokojach, a przemiłe Panie z kuchni dbały o nasze żołądki serwując nam domowe, smaczne posiłki "nie do przejedzenia". No i jeszcze okazało się, że organizatorzy mają jakieś układy "na górze", bo nawet pogoda nam dopisała. Dziękujemy za tak mile spędzony czas i do zobaczenia.

Dorota

Chcielibyśmy wspólnie z małżonką podziękować za perfekcyjne zorganizowanie wczasów naszego życia w Zakopanem. Wspomnienia z wyjazdu pozostaną na długo z nami w formie przepięknego albumu za który jeszcze raz dziękujemy. Z życzeniami zdrowia i sukcesów w dalszych działaniach.

Jerzy i Gabriela

PS. Do zobaczenia na kolejnych wyjazdach.

Jesteśmy bardzo zadowolone z wycieczki do Zakopanego, która była dobrze zorganizowana. Zapewniono dużą ilość imprez, zaplanowano wiele miejsc do zwiedzania oraz otoczono profesjonalną opieką. Pierwszy raz spotkałyśmy się z takim zaangażowaniem ze strony organizatora. Bardzo polecamy. 

Anna i Małgorzata

Chciałabym serdecznie podziękować i jednocześnie pogratulować organizacji wyjazdu do Zakopanego. Sama logistyka wyjazdu oraz warunki pobytu na miejscu, system zwiedzania były optymalnie zorganizowane. Cudowni lokalni przewodnicy i opiekunowie grupy zapewnili, że w trakcie pobytu czuliśmy się bezpiecznie, mieliśmy wiele wspaniałych przeżyć i mogliśmy poznać kulturę i zwyczaje regionu. Panu Krzysztofowi (organizator, opiekun) należą się szczególne słowa uznania za jego zaangażowanie i chęć pokazania nam jak największej ilości cudownych miejsc. 

Niezwykle ucieszyła mnie foto książka, po którą z przyjemnością będę sięgać. Dziękuję i mam nadzieję, że z podobnych atrakcyjnych wyjazdów organizowanych przez Towarzystwo „Nasze Szwederowo” będę w przyszłości również uczestniczyła. 

Agnieszka

Subscribe
Powiadom o
guest
3 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Krystyna
Krystyna
2 lat temu

Dziękuję za udany pobyt w Zakopanym. Przemiła kadra, a szczególnie Pan Krzysiu. Wszystko na najwyższym poziomie. Na pewno skorzystam z przyszłych ofert.
Z pozdrowieniami
Krystyna M.

Justyna
Justyna
2 lat temu

Serdecznie dziękuję za profesjonalizm i zaangażowanie. Panie Krzysztofie to do Pana kieruję te słowa. Początek zupełnie przypadkowy, rozmowa telefoniczna dotycząca kolonii dla dzieci i stwierdzam, że zapytam, a może jest jakaś oferta dla seniora i natychmiastowa odpowiedź TAK, Wypoczynek dla AKTYWNYCH SENIORÓW, potem wszystko potoczyło się już bardzo szybko. Moje kochane Panie z Klubu Seniora wyjechały w góry, relacje zdawały codziennie: przejazd komfortowym autokarem, warunki w pensjonacie super, jedzonko przepyszne, przewodnik- pierwsza klasa, koordynatorki – przemiłe, mnóstwo atrakcji, no i na koniec jeszcze cudowna foto książka. Wróciły wypoczęte, zrelaksowane i szczęśliwe. Uśmiech na ich twarzach jest dla mnie najważniejszy. Dziękuję i czekam na kolejne wyprawy, i więcej uśmiechniętych twarzy. Pozdrawiam Justyna G.

Maria
Maria
2 lat temu

Serdecznie dziękujemy za zorganizowanie wspaniałego wyjazdu do Zakopanego i okolic. Wielkie zaangażowanie i profesjonalne przygotowanie wypoczynku jest godne polecenia, uznania i uwagi tych, którzy uwielbiają podróżowanie po pięknej Polsce.
O naszym wyjeździe można mówić tylko w samych pozytywnych słowach – przejazd, opieka, atrakcje, noclegi, wyżywienie i dużo, dużo serca od Pana Krzysztofa Kubiaka, to tylko namiastka tego, czego wszyscy doświadczyliśmy podczas wspólnie spędzonych 10 dni wyjazdu…
Do zobaczenia, bo na pewno jeszcze się spotkamy 🙂
z serdecznymi życzeniami
Maria, Bożenka, Teresa, Andrzej, Franek, Danusia i Wiesław, Wandzia i Piotr